Sześć bramek w Kleszczowie

Trzecioligowa Omega Kleszczów zremisowała z wiceliderem IV ligi łódzkiej Wartą Działoszyn 3:3 (1:2) w kolejnym sparingowym meczu przed wiosenną rundą rewanżową. Mecz miał pierwotnie odbyć się na naturalnym boisku. Trenerzy zdecydowali jednak aby spotkanie rozegrać na sztucznej nawierzchni.

Z tego też powodu mecz rozpoczął się z 25-minutowym opóźnieniem. Pierwsza bramka padła w 12. minucie po trafieniu Pawła Kowalskiego. Warta ma jednak w swoim składzie bramkostrzelnego Michała Nowackiego, który dwukrotnie pokonał Pawła Wiśniewskiego. Uczynił to w 28. i 40. minucie. Tuż po wznowieniu gry Omega doprowadziła do wyrównania. Uczynił to Adam Olejnik. Osiem minut później trzecioligowiec objął prowadzenie, a gola zdobył Dominik Cukiernik. Mecz zakończył się remisem gdyż na kwadrans przed końcem rezerwowy Łukasz Ciecierski zaskoczył wprowadzonego na plac gry w przerwie Michała Zientarskiego.

Omega Kleszczów – Warta Działoszyn 3:3 (1:2)
Bramki: Paweł Kowalski 12, Adam Olejnik 47, Dominik Cukiernik 55 – Michał Nowacki 28, 40, Łukasz Ciecierski 75)

Omega: Wiśniewski (46′ Zientarski) – Jacak, Czaplarski, Słomian, Paweł Kowalski – Marciniak, Kabziński, Olejnik, Cukiernik, Roczek – Barański.

Warta: Cieślak – Grzywiński, Lisowski, Mostowski, Bartoszek – Bąkowicz, Karoń, Kurpet, Nowacki, Kukulski – Dudek.
Na zmiany weszli: Różycki, Oleszczyk, Wiśniewski, Ciecierski.