Rosanów bez litości dla juniorów

Beniaminek IV ligi LKS Rosanów wygrał z juniorami UKS SMS Łódź 4:1 (1:1) w meczu kontrolnym, który rozegrany został w Łodzi na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Milionowej. Podopieczni trenera Łukasza Bartczaka dominowali szczególnie w drugiej odsłonie, w której strzelili rywalom trzy gole.

Na pierwszego gola trzeba było czekać zaledwie do 6. minuty. Nieoczekiwanie zdobyli go młodzi łodzianie. Piłkarzom z Rosanowa udało się wyrównać w 20. minucie po trafieniu Tomasza Kurstaka. Więcej goli w pierwszej odsłonie już nie padło.

Grad bramek padł po dopiero po przerwie. W 50. minucie do siatki rywali trafił Marek Wiosna. Chwilę później na 3:1 podwyższył Jakub Goczał. Po nim ponownie na listę strzelców wpisał się Wiosna. Beniaminek IV ligi łódzkiej z Rosanowa odniósł przekonywujące zwycięstwo, a dzisiaj o godzinie 12:00 zmierzy się w kolejnym meczu sparingowym z juniorami Widzewa Łódź.

UKS SMS Łódź (juniorzy) – LKS Rosanów 1:4 (1:1)