Astoria Szczerców wygrała w Bełchatowie

W rozegranym na sztucznym boisku w Bełchatowie meczu kontrolnym czwartoligowa Astoria Szczerców wygrała 4:2 (2:0) z występującymi w sieradzkiej klasie okręgowej Czarnymi Rząśnia. Szczercowianie przez całe spotkanie kontrolowali przebieg gry i odnieśli pewne zwycięstwo.

Od samego początku zarysowała się przewaga podopiecznych trenera Jacka Popka. Astoria częściej utrzymywała się przy piłce i co chwila stwarzała zagrożenie pod bramką rywali. Na pierwszego gola trzeba było czekać do 20. minuty. Wtedy na listę strzelców wpisał się Adrian Ulfik. Dziesięć minut później na 2:0 podwyższył Adrian Matysiak.

Po zmianie stron Czarni starali się zmienić oblicze tego pojedynku, ale Astoria kontrolowała przebieg rywalizacji. Dla szczercowian po raz drugi do siatki trafił Ulfik, a w 80. minucie końcowy rezultat na 4:2 ustalił Krzysztof Kowalski.

Astoria Szczerców – Czarni Rząśnia 4:2 (2:0)