Rezerwy PGE GKS pokonały Omegę

Czwartoligowe rezerwy PGE GKS Bełchatów pewnie wygrały z trzecioligową Omegą Kleszczów 4:2 (1:0) w sparingowym meczu, który rozegrano w Kleszczowie. Zespół Krystiana Kieracha prowadził już 4:0 i dopiero w końcówce gospodarzom udało się strzelić dwie bramki.

W pierwszej połowie padła jedna bramka. W 38. minucie Pawła Wiśniewskiego pokonał z rzutu karnego Błażej Telichowski, który za czerwoną kartkę w Gliwicach musi pauzować trzy mecze w T-Mobile Ekstraklasie. Zdecydowanie więcej działo się w drugiej części. Na 2:0 podwyższył zawodnik testowany, a do bramki Omegi trafiali jeszcze: Szymon Sawala i Paweł Zięba. W końcówce gospodarzom udało się zmniejszyć straty. Kamil Bruchajzer zmuszony był wyjmować piłkę z siatki po strzałach Dominika Cukiernika i Dariusza Słomiana z rzutu karnego.

Omega Kleszczów – PGE GKS II Bełchatów 2:4 (0:1)
Bramki: Dominik Cukiernik 72, Dariusz Słomian 75-karny – Błażej Telichowski 38-karny, zawodnik testowany 55, Szymon Sawala 60, Paweł Zięba 70

Omega: Wiśniewski – Jacak, Słomian, Czaplarski, Kabziński – Zawodziński (80′ Krawczykowski), Marciniak, Cukiernik, Olejnik, Baryła (80′ Gasik) – Paluch (60′ Roczek).

PGE GKS II: Lenarcik (60′ Bruchajzer) – Paluszkiewicz (70′ Stępien), Michalski, Telichowski (60′ Kowalski), Góralczyk (60′ Szóstakiewicz) – zawodnik testowany (70′ Bociek) , Sawala – Zięba, Kondracki (46′ Dadok), Nowiński (46′ Maciejewski), Flaszka (46′ Pałczyński).