Rezerwy Sokoła lepsze od Startu Brzeziny

Kolejny mecz kontrolny rozegrały rezerwy Sokoła Aleksandrów. Podopieczni trenera Łukasza Wijaty pokonali inny zespół z łódzkiej klasy okręgowej, Start Brzeziny 1:0. Jedynego gola w meczu strzelił Daniel Waszczyk.

W pierwszej połowie gra była dość wyrównana. Do dwudziestej minuty minimalną przewagę posiadali brzezinianie jednak wraz z upływem czasu do głosu zaczęli dochodzić aleksandrowianie. Swoich okazji nie wykorzystali Daniel Waszczyk oraz Mateusz Bohdziul i na przerwę oba zespoły schodziły przy bezbramkowym remisie.

Po zmianie stron przewaga zielono-białych zarysowała się jeszcze bardziej. W 55. minucie udokumentował ją Waszczyk, który wykorzystał dokładne dogranie od Marcina Czechulskiego i umieścił futbolówkę w bramce brzezinian. Okazję do podwyższenia rezultatu miał jeszcze Patryk Zieliński, jednak dobrze spisał się golkiper Startu.

W przyszły piątek (6 marca) o godz. 18:30 aleksandrowianie zmierzą się z występującymi w łódzkiej klasie A seniorami SMS Łódź, natomiast dzień później, o 11:00, podejmą rezerwy Boruty Zgierz. Oba spotkania zostaną rozegrane na obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Aleksandrowie.

Sokół II Aleksandrów – Start Brzeziny 1:0 (0:0)
Bramka: Daniel Waszczyk 55

Sokół II Aleksandrów: Hejduk – Piątkowski, Karpiński, Bogdański, Marciniak – Waszczyk, Mereć, Bohdziul, Koziróg, Czechulski – Pętela.
Grali także: Zieliński i Nowacki

Start: Jatczak – Matusiak, Grzywacz, Poździej – Przybylski, Lech, Lindner, Szubert, Kaźmierczak – Klimczak, Walczak.
Grali także: Jaworowski i Orłowski.