Sparingowa porażka Orła Nieborów

W rozegranym w czwartkowy wieczór na boisku OSiR w Łowiczu meczu sparingowym czwartoligowy Orzeł Nieborów przegrał z LKS Chlebnia (II grupa warszawskiej klasy okręgowej) 2:3 (0:0). Po pierwszej bezbramkowej połowie w drugiej podopieczni trenera Dawida Ługowskiego zdołali strzelić dwie bramki, ale mimo wszystko przegrali.

Pierwsza odsłona nie przyniosła goli. Mimo kilku niezłych okazji z obu stron żaden z golkiperów nie musiał wyciągać piłki z siatki. Worek z bramkami rozwiązał się dopiero po przerwie. Najpierw skapitulował Jarosław Rusek, a do wyrównania w 55. minucie doprowadził Radosław Kuciński. Niestety Orzeł następnie stracił kolejne dwa gole. W 75. minucie na listę strzelców wpisał się Michał Świdrowski, ale w ostatnim kwadransie podopieczni trenera Dawida Ługowskiego nie byli w stanie doprowadzić do korzystnego rezultatu i ostatecznie przegrali 2:3.

Kolejny sparing piłkarze Orła rozegrają w niedzielę w Sierakowicach z trzecioligowym Pelikanem Łowicz. Początek meczu zaplanowano na godzinę 11:15.

Orzeł Nieborów – LKS Chlebnia 2:3 (0:0)
Bramki dla Orła: Radosław Kuciński 55, Michał Świdrowski 75

Orzeł: Jędrzejewski (46’ Rusek) – Gawlik, Plichta, Mitrowski, Rembowski – Tkacz, Kuciński, Bartosiewicz, Kosiorek – Sut (46’ Świrowski), Trakul.