Traktory rozjechały Omegę Kleszczów

Nie udała się wyprawa do stolicy piłkarzom Omegi Kleszczów. W meczu 18. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej zespół Tomasza Jaworskiego przegrał z Ursusem Warszawa 1:3 (0:2). Kleszczowianom nie udało się więc zrewanżować za porażkę przed własną publicznością z pierwszej kolejki obecnego sezonu.

Wówczas to po wyrównanym meczu Ursus wygrał w Kleszczowie 1:0 (0:0). Rewanżowy mecz ułożył się po myśli wicelidera. Już do przerwy popularne „Traktory” prowadziły różnicą dwóch trafień, a Pawła Wiśniewskiego pokonali: Michał Ambrozik i Jakub Kabala z rzutu karnego. Nadzieje gości na punktową zdobycz przywrócił w 58. minucie Dariusz Słomian skutecznie egzekwując jedenastkę. Radość z kontaktowego gola trwała jednak tylko pięć minut. W 63. minucie dał o sobie znać doświadczony Przemysław Sztybrych (na zdjęciu). Ustalił on wynik spotkania na 3:1, a porażka zepchnęła Omegę na siedemnaste miejsce w ligowej tabeli. Za tydzień o punkty będzie równie ciężko gdyż do Kleszczowa przyjeżdża Łódzki Klub Sportowy, z którym Omega przegrała w Łodzi 1:2.

Ursus Warszawa – Omega Kleszczów 3:1 (2:0)
Bramki: Michał Ambrozik 20, Jakub Kabala 28-karny, Przemysław Sztybrych 63 – Dariusz Słomian 58-karny

Omega: Wiśniewski – Łucki, Słomian, Czaplarski ż, Jacak ż (72′ Dryja) – Zawodziński ż (84′ Barański), Marciniak ż, Olejnik, Kabziński (70′ P. Kowalski) – Cukiernik, Walęski (75′ Kolasa).