Hat-tricki Maliszewskiego i Błaszczyka

Pewnymi zwycięstwami faworytów zakończyła się 19. kolejka sieradzkiej klasy okręgowej. Po komplet punktów sięgnęły m.in. Jutrzenka Warta i Czarni Rząśnia. Po trzy bramki dla zwycięskich drużyn strzelili: Oktawian Maliszewski i Marcin Błaszczyk.

Czarni po słabej pierwszej połowie przegrywali do przerwy z KS Chojne 0:1. Podopieczni trenera Tomasza Filipiaka wskoczyli we właściwe tory dopiero po zmianie stron. Do zwycięstwa przyjezdnych poprowadził Marcin Błaszczyk, który strzelił dla rząśnian trzy bramki. Hat-trickiem popisał się również Oktawian Maliszewski. Jego Jutrzenka Warta pewnie wygrała na wyjeździe z Jagą Lututów. Dwa gole dołożył jeszcze Rafał Różycki. Kibice nie zobaczyli natomiast żadnego gola w Widawie i Osjakowie.

Zimny

Sędziowie grają ewidentnie pod Jutrzenke dając karne im rywalom tak było w meczu z Brąszewicami i z Rząśniom rozumiem trzecią bramkę którą Rząśnia strzeliła bo to była bramka z gry a nie z karnego wyeliminować Chojne i najbliższych rywali Piast fuksem po rezygnacji Gal-Gazu dostał się do 4 ligi i co pokazuje koniec tabeli Jutrzenka się wzmocniła i co z tego gdyby nie sędziowie było by cieniutko jeżeli myślicie że piszę bzdury odsyłam do filmu Piłkarski poker tam jest czarno na białym co jak można wypaczyć wynik .

meczowy

kibic ja nie wiem na jakim ty meczu byłeś skoro widziałeś jak bramkarz łapie za nogi 😀 po meczu sam „faulowany” przyznał że nie doszło do kontaktu między nim a bramkarzem więc no…dobre aktorstwo się przydało 🙂 pozdrawiam 😀

kibic

Obserwator 🙂 , weź ty pomyśl co piszesz ,były dwa karne ,na pierwszy na Błaszczyku a drugi na Nagle , na początek obrońca wycina Błaszczyku ewidentnie na karny i czerwień musi być ,a później bramkarz rzuca się i zamiast piłkę to jego nogi łapie więc dwa karne były ;), Pozdrawiam 🙂

obserwator

Do zwycięstwa przyjezdnych poprowadził..sędzia który podyktował 2 karne i w pakiecie czerwoną kartkę.pozdrawiam arbitrów/ochroniarzy z przypadku