CLJ: Wyjazdowa wygrana Bełchatowa

Cenne wyjazdowe zwycięstwo odnieśli młodzi piłkarze GKS Bełchatów w 21. kolejce Centralnej Ligi Juniorów. Brunatni wygrali w Mielcu z miejscową Stalą 1:0 (0:0). Srogiej porażki doznał natomiast Łódzki Klub Sportowy, który przegrał ze Stalą Rzeszów.

Po pierwszej połowie bełchatowianie bezbramkowo remisowali. Na gola trzeba było czekać dopiero do drugiej odsłony. W 62. minucie bramkę na wagę trzech punktów zdobył Robert Dadok. Po tym zwycięstwie podopieczni trenera Tomasza Zadwornego cały czas zajmują czwartą pozycję w ligowej tabeli. Brunatni zmniejszyli stratę do liderującej Legii Warszawa, która niespodziewanie przegrała na wyjeździe z Olimpią Elbląg.

Znakomicie swoje spotkanie ze Stalą Rzeszów rozpoczął ŁKS Łódź. Gospodarze prowadzili po dziewięciu minutach po trafieniu Przemysława Nawrockiego. , ale niestety później oddali inicjatywę rywalom i ponieśli bolesną porażkę 1:4.

Stal Mielec – GKS Bełchatów 0:1 (0:0)