LKS Kwiatkowice zagrał na szóstkę

Nie ma jak na razie mocnych w rundzie wiosennej na LKS Kwiatkowice. Tym razem kwiatkowiczanie wygrali na wyjeździe z silnym Sokołem Goszczanów 6:2 (1:0) w ramach 18. kolejki II grupy sieradzkiej klasy A. Po trzech wiosennych seriach spotkań wygląda na to, że w walce o awans oprócz LKS będzie liczyć się będą także: MKS Zduńska Wola i WKS Rokitnica.

Piłkarze z Kwiatkowic prowadzili po pierwszej połowie w Goszczanowie skromnie 1:0. Worek z bramkami rozwiązał się dopiero po przerwie. Trzy gole dla zwycięskiej drużyny strzelił Kamil Szymanek, a po jednym trafieniu dołożyli: Sylwester Jarzębowski, Dariusz Szymanek i Łukasz Patora. Na piątkę zagrali natomiast Amatorzy Zapolice., którzy pokonali w sobotę Unię Sieradz-Męka 5:0. Hat-trickiem w tym pojedynku popisał się Tomasz Krystkiewicz, a raz na listę strzelców wpisali się: Kamil Jędrasiak i Karol Kikowski. W końcu z zimowego snu przebudził się MKS Zduńska Wola, który rozgromił 6:0 Victorię Szadek.