Rezerwy GKS znów straciły punkty

Remisem 1:1 (1:0) zakończyło się środowe spotkanie 21. kolejki IV ligi łódzkiej pomiędzy Mechanikiem Radomsko i rezerwami GKS Bełchatów. Gospodarze prowadzili po pierwszej połowie po trafieniu Wiktora Majewskiego, a punkt dla bełchatowian uratował w ostatniej minucie Dawid Flaszka (na zdjęciu).

W pierwszej odsłonie kibice długo nie mogli się doczekać bramek. Mechanik pokazał się z dobrej strony w defensywie i starał się zaskoczyć rywali szybkimi kontratakami. W 45. minucie drogę do bramki Pawła Lenarcika znalazł Wiktor Majewski i radomszczanie na przerwę schodzili z jednobramkowym prowadzeniem.

Po zmianie stron goście długo męczyli się z przełamaniem formacji obronnej Mechanika. Przewaga należała do rezerw GKS. Kiedy wszystko wskazywało na to, że radomszczanie sprawią sporą niespodziankę i zdobędą z bełchatowianami komplet punktów w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry goście strzelili wyrównującego gola. Uczynił to Dawid Flaszka i tym samym ocalił Brunatnym jeden punkt.

Mechanik Radomsko – GKS II Bełchatów 1:1 (1:0)
Wiktor Majewski 45 – Dawid Flaszka 90

Mechanik: Dula – Perliński, Kolba, Nowak, Królik (46′ Michalski) – Frączyk (62′ Mar. Antczak), Walioszczyk, Kornacki, J. Tazbir ż (89′ Brych), Żak (70′ Lewacki) – Majewski.

GKS II: Lenarcik – Stępień, Górski, Sitarz, Szymorek – Bociek, Sawala, Zięba (74′ Maciejewski), Prokić (60′ Nowiński), Kondracki (46′ Flaszka) – Bartosiak (74′ Paluszkiewicz ż).