Ner Poddębice odskakuje rywalom

Nie zwalniają tempa piłkarze Neru Poddębice. Podopieczni trenera Piotra Szarpaka pokonali na wyjeździe LKS Rosanów 3:0 (0:0) w spotkaniu 22. kolejki IV ligi łódzkiej. Poddębiczanie dzięki pewnej wygranej oraz porażkom Warty Działoszyn i Zawiszy Rzgów umocnili się na pozycji lidera.

Podobnie jak w środowym spotkaniu z KS Paradyż tak samo w tym po pierwszej połowie Ner bezbramkowo remisował. Gospodarze zawiesili przyjezdnym poprzeczkę bardzo wysoko.  Na gole trzeba było czekać do drugiej połowy, a dokładniej do 64. minuty kiedy na listę strzelców wpisał się Joachim Pabjańczyk. Dziesięć minut później na 2:0 podwyższył Olaf Okoński, a w końcówce ostateczny rezultat ustalił Pabjańczyk.

LKS Rosanów – Ner Poddębice 0:3 (0:0)
Joachim Pabjańczyk 64, 89, Olaf Okoński 74

LKS Rosanów: Bartosiński – Lewandowski, Słyścio, Gajewski (80′ Słodkiewicz), Mordalski – Goczał (70′ Krawczyk), Sobczak, Mordzakowski, Wiosna, Gałecki (65′ Rosiak) – Kurstak.

Ner: Sokołowicz – Owczarek, Gniadzik, Woźniak, Tonn – Jurkowski (53′ Kubiak), Świątkiewicz (65′ Bogołębski), Pabjańczyk, Paluch (84′ Wojtczak), Jarczewski (87′ Stasiak) – Okoński ż.

Źródło: nerpoddebice.futbolowo.pl