MLJM: wysoka wygrana UKS SMS Łódź

Pewne wysokie zwycięstwo w 4. kolejce Makroregionalnej Ligi Juniorów Młodszych odnieśli piłkarze UKS SMS Łódź. Łodzianie wygrali na wyjeździe z Wigrami Suwałki 3:0 (3:0). Niestety w Centralnej Lidze Juniorów Starszych kolejnej porażki doznał Łódzki Klub Sportowy, a GKS Bełchatów przywiózł z Olsztynka zaledwie jeden punkt.

Spotkanie w Suwałkach młodzi piłkarze UKS SMS rozstrzygnęli już w pierwszej połowie. W 13. minucie pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się Mateusz Księżak. Pięć minut później strzałem bezpośrednio z rzutu rożnego golkipera gospodarzy zaskoczył Michał Koźlik. Jeszcze przed przerwą po znakomitym podaniu Krzysztofa Wojciechowskiego końcowy rezultat ustalił Adrian Marcioch. Niespodziewanie w Białymstoku liderująca do tej pory Jagiellonia przegrała z Polonią Warszawa 0:3.

W Olsztynku Brunatni nie zdołali strzelić zwycięskiego gola i zremisowali ze Stomilem Olsztyn. Punkty liderowi Centralnej Ligi Juniorów Starszych mógł urwać ŁKS Łódź, ale łodzianie przegrali na własnym boisku z Legią Warszawa 0:1.