Rezerwy Omegi wyszczerbiły Stal

Wiele wskazuje na to, że w walce o mistrzostwo piotrkowskiej okręgówki liczyć się będą już tylko dwie drużyny. Trzecia w tabeli Stal Niewiadów niespodziewanie bowiem przegrała z rezerwami Omegi Kleszczów 1:3 (1:2) i traci do Zjednoczonych Gmina Bełchatów już siedem punktów. Lider wygrał po nerwowym meczu ze Startem Niechcice.

Drużyna Edwarda Cecota podejmowała Start Niechcice i była absolutnym faworytem spotkania. Do 70. minuty goście utrzymywali jednak wynik bezbramkowy. Worek z bramkami rozwiązał się dopiero w końcówce, a bramkarza Startu pokonali: Konrad Niedzielski (dwa gole) i Kamil Kowalczyk. Warto dodać, że Start kończył mecz w dziewiątkę. Bezbramkowy remis do przerwy zanotowano również w Wolborzu gdzie wicelider tabeli Szczerbiec podejmował outsidera tabeli LKS Mierzyn. W pierwszym kwadransie drugiej połowy zespół Ireneusza Komara zdobył dwa gole i zainkasował trzy punkty.

W najciekawszym spotkaniu Omega II Kleszczów pokonała Stal Niewiadów. Dwie pierwsze bramki zdobył Dominik Cukiernik. Trzecia w tabeli Stal odpowiedziała golem niezawodnego Radosława Kochelskiego z rzutu wolnego. Wynik spotkania ustalił w ostatniej minucie Przemysław Krawczykowski. Wcześniej goście mieli swoje okazje, ale bez zarzutu spisywał się w bramce Michał Zientarski. Kolejnej porażki doznał KS Poświętne. Drużyna Zbigniewa Wojtaszka uległa w Gorzkowicach miejscowemu GUKS 0:3 (0:2). Wszystkie bramki dla gospodarzy zdobył Eryk Smuga.

Oto wyniki:
GUKS Gorzkowice – KS Poświętne 3:0 (2:0)
(Eryk Smuga 5, 35, 89)
Świt Kamieńsk – Ceramika Opoczno 2:0 (0:0)
(Jarosław Bąkowicz 57, Szymon Błachowicz 75)
Szczerbiec Wolbórz – LKS Mierzyn 2:0 (0:0)
(Kamil Krakowiak 47, Dominik Grabowski 57)
Omega II Kleszczów – Stal Niewiadów 3:1 (2:0)
(Dominik Cukiernik 10, 12, Przemysław Krawczykowski 90 – Radosław Kochelski 26)
Zjednoczeni Gmina Bełchatów – Start Niechcice 3:0 (0:0)
(Konrad Niedzielski 70-karny, 85, Kamil Kowalczyk 78)
Gerlach Drzewica – LKS Mniszków 2:2 (0:0)
(Wojciech Ruta 60, Mateusz Nowak 80 – Łukasz Biskup 56, samobójcza 87)
LKS Lubochnia – Concordia Piotrków 3:0 – walkower, zespół gości wycofał się z rozgrywek