Kapitan Piechna bez zdobytego gola

Nie udało się Grzegorzowi Piechnie zdobyć gola w meczu klasy okręgowej pomiędzy Ceramiką Opoczno i LKS Lubochnia. Jedna z najbarwniejszych postaci polskiej piłki nożnej w ostatnich latach pełniła funkcję kapitana drużyny. Ceramika przegrała jednak 0:2 (0:1).

Mecz ułożył się fatalnie dla gospodarzy i już od 13. minuty Ceramika musiała radzić sobie grając w osłabieniu. Mimo gry w dziesiątkę opocznianie próbowali nawiązać wyrównaną walkę z LKS Lubochnia. Goście przed przerwą zdobyli bramkę, a jej autorem był Kacper Rakowski. W drugiej połowie na 2:0 podwyższył Kamil Seliga. Opocznianie nie zdołali już nawiązać bramkowego kontaktu. Piechna wyróżniał się na boisku, miał jedną sytuację podbramkową, ale nie zdołał pokonać bramkarza gości.