Wyjazdowe potknięcie GLKS Sarnów/Dalików

W niedzielnym meczu wicelider III grupy łódzkiej klasy A GLKS Sarnów/Dalików zremisował z Victorią Grabów 3:3 (2:2). Potknięcie podopiecznych grającego trenera Łukasza Wijaty wykorzystały: KS Sand Bus Kutno i Krośniewianka Krośniewice.

Gospodarze zaskoczyli faworyzowaną ekipę z Sarnowa i po kwadransie prowadzili 2:0, dzięki dwóm kapitalnym uderzeniom w samo okienko. Goście zdołali się szybko otrząsnąć i w 35. minucie na tablicy wyników widniał remis. Po zmianie stron lekką przewagę posiadali gracze GLKS, którzy wykorzystali stały fragment gry i po raz pierwszy objęli prowadzenie w meczu. Radość piłkarzy prowadzonych przez Łukasza Wijatę trwała zaledwie pięć minut.

W następnej kolejce (25-26 kwietnia) Victorię Grabów czeka wyjazdowe, derbowe spotkanie z LKS Świnice Warckie. Sarnowianie natomiast podejmą mający chrapkę na awans KS Sand Bus Kutno.

Victoria Grabów – GLKS Sarnów/Dalików 3:3 (2:2)
Sebastian Petasz, Dawid Strzelczyk, Maciej Kawczyński – Kamil Jesionowski 2, Wojciech Marciniak

Victoria: Sadokierski – Sadokierski M, Siwiński , Poszeptowicz, Trzeszczyński, Cichocki, Petasz, Raj, Kawczyński, Strzelczyk, Biskupski, na zmiany wchodzili: Gerlicki, Kupis, Szczęsny, Lewandowski.

Sarnów/Dalików: Matusiak – Marciniak, Kowalczyl, Grabski, Grzelak – Schmeichel (71′ Michalak), Jesionowski, Wijata, Skrobala (67 Olczak) – Dominowski (86′ Stelmachowicz), Makowski.

Autor: KN, Zdjęcie: dalikow.futbolowo.pl