Dziewięć bramek Jutrzenki Warta

Prawdziwym pogromem zakończyło się spotkanie 23. kolejki sieradzkiej klasy okręgowej pomiędzy Jutrzenką Warta a LKS Masłowice. Lider rozgrywek nie miał litości dla czerwonej latarni i rozbił gospodarzy 9:0 (4:0). Cztery bramki dla Juve strzelił Rafał Różycki.

Jutrzenka nie zwalnia tempa w walce o powrót na czwartoligowe salony. W spotkaniu z ostatnią drużyną rozgrywek nie było niespodzianki. Już w 7. minucie worek z bramkami otworzył Mateusz Maraszek. Przed przerwą przyjezdni zaaplikowali rywalom jeszcze trzy gole. Jedna z bramek była samobójcza natomiast na listę strzelców dwukrotnie wpisał się jeszcze Maciej Dudek.

Druga połowa również była efektowna w wykonaniu Warty. Skutecznością błysnął szczególnie Rafał Różycki, który do siatki Masłowic trafił cztery razy. Swoją cegiełkę dołożył również Dominik Młotkiewicz i Jutrzenka zapisała na swoje konto kolejny komplet punktów.

LKS Masłowice – Jutrzenka Warta 0:9 (0:4)
Mateusz Maraszek 7, samobójcza 26, Maciej Dudek 32, 38, Rafał Różycki 50-karny, 55, 58, 83, Dominik Młotkiewicz 78

Jutrzenka: Pasiński – Nowicki (46’ Jurga), Kulczyński, Wolny (59’ Korona), Pawlak – Potocki, Maliszewski, Maraszek, Sulgan (46’ Dróżdż) – Dudek (65’ Młotkiewicz), Różycki.

Źródło: jutrzenkawarta.com