Jaworski: Zasłużone zwycięstwo lidera

Omega Kleszczów nie powiększyła swojego dorobku punktowego i w spotkaniu 25. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej przegrała w Radomiu z Radomiakiem 0:1 (0:0). Jedynego gola lider rozgrywek strzelił na początku drugiej części gry. Trener Omegi Tomasz Jaworski przyznał, że rywal wygrał zasłużenie.

Chciałem pogratulować Radomiakowi, który zasłużenie zdobył trzy punkty. My przyjechaliśmy do Radomia z nastawieniem aby urwać chociaż jeden punkt. W pierwszej połowie cofnęliśmy się głęboko na własną połowę i czekaliśmy na kontry. Mam lekkie zastrzeżenia do zespołu, że nie potrafił długo utrzymać się przy piłce oddając ją rywalowi. Na drugą połowę nie wyszliśmy z szatni. Nie upłynęła nawet pierwsza minuta i już Radomiak prowadził. Później staraliśmy się grać odważniej co dało możliwość Radomiakowi na stworzenie kolejnych sytuacji. Gratuluję rywalowi. Był zespołem lepszym, naszym celem jest utrzymanie w lidze – skomentował spotkanie Tomasz Jaworski.

Źródło: radomiak.pl