AKTUALNOŚCI
Kolejny nabór do GKS Bełchatów

gks.jpgGKS „Bełchatów” SSA ogłasza kolejny nabór do szkółki piłkarskiej. Tym razem do rozpoczęcia przygody z piłką klub zaprasza chłopców urodzonych w 2004 roku.


keeza komplety sportowe

Bełchatowski klub, w którym corocznie trenuje około 500 chłopców już od 6. roku życia a jego wychowankowie zasilają kolejne roczniki Reprezentacji Polski, zapewnia najmłodszym adeptom piłki nożnej fachową opiekę trenerów oraz jedną z najlepszych w kraju infrastruktur sportowych.
Sześciolatkowie, którzy zajęcia rozpoczną już we wrześniu, będą trenować trzy razy w tygodniu na boiskach trawiastych lub w hali widowiskowo-sportowej, gdzie wkrótce na pięciu sektorach oddany zostanie nowoczesny parkiet. W dalszej perspektywie młodych piłkarzy czeka udział w wakacyjnych obozach oraz turniejach, w których GKS Bełchatów ma już wyrobioną mocną markę.
W przyszłości najmłodsza grupa, wzorem swoich starszych kolegów, będzie miała zaszczyt wyprowadzać zawodników pierwszej drużyny PGE GKS Bełchatów i ich rywali na przedmeczową ceremonię. W najbliższą sobotę przed pojedynkiem z Ruchem Chorzów w tej roli zaprezentowali się chłopcy urodzeni w 2000 roku.

Więcej informacji udziela koordynator ds. młodzieży Krystian Kierach

Kontakt: 695 353 272

Mail: koordynator@gksbelchatow.com

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments