WKS Wieluń nie dał rady liderowi

Kolejne trzy punkty dopisał do swojego dorobku Radomiak Radom, który w spotkaniu 26. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej pokonał w Wieluniu miejscowy WKS 2:1 (1:0). Lider rozgrywek objął prowadzenie już w 2. minucie.

Kibice jeszcze dobrze nie zdążyli zasiąść na trybunach a Konrad Przybylski zmuszony był już wyjmować piłkę z siatki po strzale Przemysława Śliwińskiego. Szybko strzelony gol ustawił dalszy przebieg spotkania. Wielunianie próbowali atakować, ale defensywa Radomiaka grała pewnie nie dając gospodarzom wielu okazji do strzelenia bramki.

Chwilę po przerwie Radomiak mógł podwyższyć na 2:0. Rzutu karnego nie wykorzystał jednak Jakub Cieciura. Ostatni kwadrans meczu przyniósł dwa gole. Najpierw ze zdobycia bramki cieszył się Maciej Świdzikowski, który podwyższył prowadzenie gości w 78. minucie meczu. 60 sekund później honorowego gola zdobył dla WKS niezawodny Dawid Przezak.

WKS Wieluń – Radomiak Radom 1:2 (0:1)
Bramka dla Wielunia: Dawid Przezak 79

WKS Wieluń: Konrad Przybylski – Wira, Maczurek ż, Fornalczyk ż, cz, Rybak – Piotr Przezak (54′ Wójcicki), Dwornik, Szewczyk (46′ Kiwak), Zawieja (85′ Karasiak), Baraniak – Dawid Przezak.