Patryk Szeller strzelił setnego gola

Za nami parę wiosennych kolejek, a tymczasem w II grupie sieradzkiej klasy A LKS Kwiatkowice przekroczył magiczną liczbę stu bramek. Setne trafienie dla zbliżających się coraz pewniej do klasy okręgowej kwiatkowiczan zanotował Patryk Szeller. Poniżej prezentujemy komplet wyników 21. kolejki spotkań.

Kwiatkowiczanie po pierwszej połowie prowadzili z Amatorami Zapolice skromnie 1:0. Było to 99 trafienie w tym sezonie, którego autorem był Kamil Szymanek. Worek z bramkami rozwiązał się po przerwie. Setną bramkę w 60. minucie dla LKS strzelił Patryk Szeller. Chwilę później 101 gola zdobył Dariusz Szymanek. Licznik w tym pojedynku zatrzymał się w sumie na sześciu bramkach. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się jeszcze Szeller i raz Dariusz Szymanek. W innych meczach obyło się bez niespodzianek. Górą byli faworyci. Pewne wyjazdowe zwycięstwo odniosły: MKS Zduńska Wola, Sokół Goszczanów i Victoria Szadek.