AKTUALNOŚCI
Nowy zawodnik w PGE GKS Bełchatów

white-gks.jpgPGE GKS Bełchatów pozyskał kolejnego zawodnika. Siłę ofensywną zespołu wzmocnił dziś Jeremiah Jackson White. Amerykanin związał się z „Brunatnymi” rocznym kontraktem z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.


tomadex wszystko dla kibica

To pierwszy reprezentant USA w historii górniczego klubu.
Urodzony 3 kwietnia 1982 roku w Waszyngotnie zawodnik zagra w drużynie Macieja Bartoszka z numerem „7”.

– White potwierdził przez ostatnie dni na pewno swoje bogate cv – wyraźnie zadowolony mówi Bartoszek. Pokazał, że jest zawodnikiem bardzo dobrym technicznie a do tego dynamicznym i szybkim. Jeremiah może grać na trzech pozycjach: klasycznej „7”, „11” bądź „10”. Potrafi także wykończyć akcje i liczę na to, że będzie zdobywał dla nas bramki. Charakteryzuje go świetna motoryka i śmiem twierdzić, że będzie to jeden z najszybszych zawodników Ekstraklasy porównywalny do Peszki, Grosickiego czy naszych Wróbla i Małkowskiego. Przy jego technice będzie bardzo niewygodnym przeciwnikiem dla obrońców w lidze. Zwiększa się nam konkurencja w na skrzydłach i ogólnie w ustawieniu ofensywnym, z czego się bardzo cieszę, bo preferuję taką grę. Ta rywalizacja w zespole ma spowodować, że zespól cały czas będzie szedł do przodu – kończy szkoleniowiec GKS.

Reprezentant USA całą swoją karierę zawodową związał z Europą, gdzie występował w serbskim OFK Beograd, greckim Panserraikos, francuskim FC Gueugnon oraz duńskim AGF Aarhus, zdobywając po kilka bramek w każdym z nich. Ostatnie pół roku White spędził w saudyjskim Al Ettifaq.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments