Krwawa sobota w Leśmierzu

sedzia (APPA) Niecodzienny przebieg miało spotkanie Sparty Leśmierz z Magnatem Sierpów. Spotkanie zostało przerwane w pierwszej połowie po zdekompletowaniu drużyny gości…

Już początek meczu wskazywał, że może być ciekawie, po tym jak gospodarze strzelili sobie bramkę samobójczą. Tylko kilka minut potrzebowali zawodnicy Sparty aby nie tylko wyrównać, ale i objąć w spotkaniu prowadzenie 2:1. Bramka wyrównująca i moment zawahania arbitra bocznego rozpoczęły na boisku prawdziwą burzę. Pierwszy z piłkarzy Magnata wyleciał z boiska za rozbicie łokciem nosa rywalowi, polała się krew. Następne dwa czerwone kartoniki były efektem dyskusji (to delikatne określenie epitetów skierowanych pod adresem arbitra) i kłótni z sędzią. Ośmiu zawodników Magnata nie miało okazji sprawdzić się w roli Spartan pod Termopilami. Goście szybko przeprowadzili cztery zmiany i po wykorzystaniu limitu wprowadzenia na boisko rezerwowych, dwóch z dzielnych wojowników drużyny gości pozostałych na placu boju odniosło błyskawicznie bardzo poważne ?! kontuzje.
Tak się skończył ten niecodzienny mecz, a obserwatorzy w większości podkreślali, że sędziowie nie popełnili błędu. My w redakcji chętnie przeczytamy opinię kibiców na ten temat i najciekawsze opinię zamieścimy na naszej stronie.