Pewne zwycięstwo Pilicy Przedbórz

Pilica Przedbórz nie dała żadnych szans Widokowi Skierniewice w spotkaniu 28. kolejki IV ligi łódzkiej. Zespół Rafała Rabendy już do przerwy prowadził z rywalem 4:0. W drugiej połowie mecz się wyrównał, a dzielnie walczący gospodarze zdobyli honorową bramkę po strzale Eryka Sulikowskiego.

Pilica od pierwszych minut osiągnęła wyraźną przewagę i już po kwadransie prowadziła 2:0. Bartłomieja Stokowskiego po raz pierwszy pokonał w piątej minucie Bartłomiej Madej, a prowadzenie podwyższył Artur Kucharski. W pierwszej części spotkania goście zdobyli jeszcze dwie kolejne bramki autorstwa Radosława Karasińskiego i ponownie Kucharskiego.

Po zmianie stron Widok nie rezygnował ze zdobycia chociażby jednego, honorowego gola. W 55. minucie dokonał tego Eryk Sulikowski. Wynik spotkania ustalił na kilka minut przed jego końcem Artur Kucharski, który tym samym skompletował hat-tricka.

Widok Skierniewice – Pilica Przedbórz 1:5 (0:4)
Bramki: Eryk Sulikowski 55 – Bartłomiej Madej 5, Artur Kucharski 15, 43, 86, Radosław Karasiński 25

Widok: Stokowski – Sulikowski (78′ Jung), Sopyła, Kowalczyk, Iwanowski – Markowski, Wrzodak (46′ Jaworski), Borowiec, Sztocki (51′ Staszewski), Stangreciak – Sawicki (73′ Foks).

Pilica: Krzyżostaniak – Bartkowiak, Dobrzański, Jończyk, Karasiński (83′ Janiec) – Kucharski (86′ Glenda), Kujawski (76′ Motyka), Madej, Mordak, Stolarski (88′ Kłobucki) – Woźniak.