Czołowa trójka nie odpuszcza

24. kolejka w łódzkiej klasie okręgowej nie przyniosła większych niespodzianek. Pewne zwycięstwa odniosła czołowa czwórka drużyn. Nadal więc Andrespolia Wiśniowa Góra ma cztery punkty przewagi nad Stalą Głowno i siedem nad Orłem Parzęczew. Czwarte miejsce w tabeli zajmuje mistrz jesieni – Włókniarz Pabianice.

Andrespolia nie miała większych problemów z pokonaniem rezerw Sokoła Aleksandrów, wygrywając 5:2. Znacznie więcej kłopotów wyrządziło Stali Głowno Pabianickie Towarzystwo Cyklistów. Do przerwy zanosiło się na wyraźne zwycięstwo wicelidera. Stal prowadziła bowiem 3:0. W drugiej połowie do głosu doszli goście, którzy byli bliscy urwania punktów faworytowi. Dwa kolejne gole zdobył supersnajper Stali Eryk Lebioda. Wysoką wyjazdową wygraną zanotował w Andrzejowie Orzeł Parzęczew pozbawiając właściwie miejscową Polonię szans na utrzymanie w lidze. Ciąg dalszy fatalnej wiosny w Brzezinach. Spadkowicz z IV ligi łódzkiej przegrywa z kim popadnie. W środę nie dał rady Ostrovii Ostrowy, przegrywając aż 1:4.