Jutrzenka Warta coraz bliżej powrotu

Kolejny duży krok w kierunku powrotu do IV ligi łódzkiej zrobili piłkarze Jutrzenki Warta. Główny faworyt do awansu wygrał w meczu na szczycie sieradzkiej okręgówki z LUKS Bałucz 3:0 (1:0). Tym samym Juve na pięć kolejek przed końcem sezonu ma dziesięć punktów przewagi nad wiceliderem.

Jutrzenka objęła prowadzenie w 34. minucie po tym jak świetne podanie Stefana Potockiego wykorzystał Rafał Różycki. Goście mogli przed przerwą podwyższyć prowadzenie, ale do przerwy więcej goli już nie padło. Goście drugą połowę rozpoczęli od mocnego uderzenia. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego silny strzał głową oddał Mateusz Maraszek, a skuteczną dobitką popisał się Jakub Jurga. Jutrzenka poszła za ciosem i w 58. minucie strzeliła trzecią bramkę. Na listę strzelców wpisał się Oktawian Maliszewski i jak się później okazało ustalił ostateczny rezultat.

LUKS Bałucz – Jutrzenka Warta 0:3 (0:1)
Bramki: Rafał Różycki 34, Jakub Jurga 46, Oktawian Maliszewski 58

Źródło: jutrzenkawarta.com