MKS Zduńska Wola już w okręgówce

Na pięć kolejek przed końcem rozgrywek II grupy sieradzkiej klasy A MKS Zduńska Wola wywalczył awans do klasy okręgowej. W niedzielne popołudnie zduńskowolanie wygrali na wyjeździe z Sokołem Goszczanów 6:1 (1:1) i dopełnili wszelkich formalności związanych z promocją do wyższej klasy rozgrywkowej.

Spotkanie w Goszczanowie miało być postawieniem przez MKS symbolicznej kropki nad i. Niespodziewanie po pierwszej połowie był remis 1:1. Pojedynek był wyrównany, a gospodarze jako pierwsi objęli prowadzenie. Sokół Goszczanów - MKS Zduńska Wola - awansPrzed przerwą gola dającego remis strzelił Dawid Kępniak. Zduńskowolanie swój plan zrealizowali po przerwie. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Kępniak, a po jednym golu dołożyli Przemysław Pawłowski, Łukasz Rakowski i Radosław Badowski. Efektowna wygrana była znakomitym podsumowaniem udanego sezonu i w pełni potwierdziła awans MKS do klasy okręgowej.