AKTUALNOŚCI
Z UKS Concordia do Polonii Warszawa

Wiele wskazuje na to, że piłkarz UKS Concordia 1909 Piotrków Adam Saktura w nowym sezonie będzie reprezentował barwy Polonii Warszawa. Saktura ma już za sobą pierwszy trening w drużynie Czarnych Koszul, a Polonia zainteresowana jest młodym piotrkowskim zawodnikiem. Wcześniej jednak Saktura spróbuje pomóc swoim kolegom z Concordii w awansie do ligi wojewódzkiej.

gadzety kibica keeza

 

UKS Concordia 1909 Piotrków zagra barażowe mecze z LKS Czarnocin (30 maja i 3 czerwca). Mogą być to ostatnie spotkania utalentowanego gracza w barwach piotrkowskiego klubu.

Naszym nadrzędnym celem jest to aby jak najwięcej chłopców w przyszłości mogło zagrać w piłkę na jak możliwie najwyższym poziomie – mówi trener Oskar Kulik. – Adam już wcześniej chciał przejść do innego klubu, ale wspólnie doszliśmy do porozumienia, że wówczas było za wcześnie. Wydaje się, że teraz to jest dla niego najodpowiedniejszy moment aby zrobić kolejny krok. Skończył edukację w gimnazjum i w tym momencie jest lepiej zmienić otoczenie. Dodatkowo jako piłkarz dojrzał pod względem zarówno fizycznym jak i psychicznym, a w naszej drużynie stał się prawdziwym liderem – dodaje Kulik.

Źródło: uksconcordia1909.pl

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
do olek1909
9 lat temu

Oczywiście drużyna seniorska Poloni ma problemy. Ten transfer to zapewne możliwość rozwoju dla tego chłopaka. Jak mniemam trenerzy chcieliby aby Adam miał stały rozwój. Niestety w Piotrkowie nie ma klubu, który prowadziłby odpowiednie szkolenie drużyn seniorskich, tak aby wprowadzać tam młodych piłkarzy. W ogóle w województwie Łódzkim jest chyba tylko jedna Warta Sieradz w której można zaobserwować stały rozwój drużyn młodzieżowych. A takie komentarze to moim zdaniem efekt zadrości. Powodzenia Adam. Obyśmy o Tobie usłyszeli…:D

Olek1909
9 lat temu

Tez mi transfer ! Do druzyny która gra w III lidze o utrzymanie…