Oskar Przysucha bliżej III ligi

Pierwsze spotkanie barażowe o III ligę łódzko-mazowiecką za nami. Pilica Przedbórz (czwarty zespół IV ligi łódzkiej) przegrała na własnym boisku z Oskarem Przysucha (wicemistrz IV ligi mazowieckiej) 2:3 (1:2). Przedborzanie prowadzili 1:0, ale tego prowadzenie nie zdołali utrzymać.

Pilica z konieczności prowadzona była w tym meczu przez Marka Jończyka. Trener Rafał Rabenda przebywa bowiem na urlopie w słonecznej Hiszpanii. Pierwszego gola w tym meczu zdobył w 17. minucie Bartłomiej Madej, ale Oskar jeszcze przed przerwą zdążył wyjść na prowadzenie. W 79. minucie gola 3:1 dla gości zdobył dobrze znany w naszym regionie Cezary Czpak. Resztki nadziei przed drugim meczem uratował  trafieniem z karnego Marek Jończyk.

Rewanżowy mecz w środę (8 lipca) o 17:30, a jego gospodarzem będzie Oskar.

Pilica Przedbórz – Oskar Przysucha 2:3 (1:2)
Bramki dla Pilicy: Bartłomiej Madej 17, Marek Jończyk 89-karny

Pilica: Jakub Krzyżostaniak – Janusz Stolarski (81′ Kamil Kujawski), Filip Bartkowiak, Dawid Lizińczyk, Mateusz Dobrzański – Tomasz Wyciszkiewicz,Marek Jończyk, Dawid Janowski (55′ Artur Kucharski), Damian Głowacki, Damian Woźniak (46′ Radosław Karasiński) – Bartłomiej Madej. Grający trener: Marek Jończyk.