Pelikan nie utrzymał prowadzenia

W rozegranym w Sierakowicach meczu sparingowym trzecioligowy Pelikan Łowicz zremisował 1:1 (1:0) z Mszczonowianką Mszczonów. Podopieczni trenera Bogdana Jóźwiaka przez większą część pojedynku przeważali, ale w drugiej odsłonie dali sobie strzelić gola i kolejny ich sprawdzian zakończył się remisem.

Łowiczanie wyszli na prowadzenie w 20. minucie. Na listę strzelców wpisał się Michał Adamczyk. Pelikan stworzył w pierwszej odsłonie kilka niezłych okazji, ale nie potrafił ich wykorzystać. W drugiej połowie skuteczniejsi okazali się rywale. Mszczonowianka zdołała strzelić gola i spotkanie zakończyło się remisem.

Kolejny sparing łowiczanie rozegrają na własnym obiekcie w sobotę 25 lipca o godzinie 16:30. Rywalem zielono-białych będzie Elana Toruń.

Pelikan Łowicz – Mszczonowianka Mszczonów 1:1 (1:0)