Warta nie dała szans Polonii Piotrków

Trzecioligowa Warta Sieradz dała lekcję futbolu czwartoligowcowi z Piotrkowa w kolejnym spotkaniu sparingowym w letnim okresie przygotowawczym. Drużyna Piotra Kupki pokonała Polonię aż 4:0 (2:0). Sieradzanie objęli prowadzenie już w 4. minucie po trafieniu Marcina Wałęskiego (ostatnio Omega Kleszczów).

Jeszcze przed przerwą bramkarza Polonii pokonał Jarosław Szyc i pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gospodarzy 2:0. W drugiej połowie Warta dołożyła jeszcze dwa gole autorstwa Piotra Kobierskiego i Mikaela Idzikowskiego. W kolejnym sparingu sieradzanie zmierzą się w sobotę z PGE GKS Bełchatów.

Warta Sieradz – Polonia Piotrków 4:0 (2:0)
Bramki: Marcin Wałęski 4, Jarosław Szyc 22, Piotr Kobierski 57, Mikael Idzikowski 82

Warta: Adamek – Piotr Kobierski, Nawrocki, Krymarys, Bartłoszewski – Pluta, Wałęski, Różycki, Narożnik, Szyc – Woźniak.

Na zmiany weszli: Łochowski, Pertkiewicz, Mitek, Idzikowski, Bogdan, Szczepański.