RTS Widzew bezlitosny dla TMRF

RTS Widzew (IV liga łódzka) pokonał TMRF Widzew (łódzka klasa A) aż 6:0 (4:0) w sparingowym spotkaniu, które zostało rozegrane w czwartkowe popołudnie. W obu drużynach pojawiło się wielu testowanych zawodników – informuje widzewlodz.pl. Witold Obarek dał szansę gry piłkarzom, którzy nie wystąpili w środę przeciw Lechii Tomaszów.

Już w pierwszym kwadransie swoją przewagę udokumentowali piłkarze RTS, którzy w 7. i 14. minucie po szybkich akcjach zdobyli dwie bramki. Autorami byli Marcin Kiwak oraz Patryk Ignatowski. Niespełna siedem minut później swojego gola dorzucił Patryk Czarnecki, a strzelanie w pierwszej połowie zamknął ponownie Kiwak.

Po przerwie trener Obarek zdecydował się na przeprowadzenie kilku zmian, w tym wprowadzenie Kamila Wielgusa, który podwyższył prowadzenie na 5:0. Wynik spotkania ustalił Marek Krawczyk.

RTS Widzew Łódź – TMRF Widzew Łódź 6:0 (4:0)
Bramki: Marcin Kiwak 7, 33, Patryk Ignatowski 14, Patryk Czarnecki 21, Kamil Wielgus 50, Marek Krawczyk 88

RTS Widzew: Reszka – Puchalski, Leonow, Kozieł – Ignatowski, Marcioch, Czarnecki, Kiwak, Mospinek – Tederko, Majerz
Rezerwowi: Wątorowski – Kaźmierowski, Kralkowski, Rakowski, Wielgus, Frączkowski, Krawczyk

TMRF Widzew: Wojda – Milaczewski , Bielecki, Kałka, Pecyna – Siuda, Brot, Stolarek, Durys – Lisowki, Śląski
Rezerwowi: Kurak – Burzyński, Miśkiewicz, Kowalczyk

Źródło: widzewlodz.pl