Kolejna sparingowa wygrana United

Kolejne sparingowe zwycięstwo w okresie przygotowawczym do nowego sezonu odnieśli piłkarze Zjednoczonych Gminy Bełchatów. Beniaminek IV ligi łódzkiej wygrał na wyjeździe z Orkanem Buczek 2:0 (2:0). Obie bramki goście strzelili w pierwszej odsłonie spotkania.

Mecz w Buczku od początku układał się po myśli gości. Zjednoczeni prowadzili grę i grali pewnie w defensywie i środku pola. W 20. minucie golkipera Orkana pokonał Daniel Dymek. Przed przerwą drugiego gola strzelił jeszcze Kamil Kowalczyk. Po zmianie stron Zjednoczeni kontrolowali przebieg rywalizacji i zwolnili tempo gry. Więcej w tym pojedynku się nie działo i przyjezdni odjechali z Buczku z tarczą.

Orkan Buczek – Zjednoczeni Gmina Bełchatów 0:2 (0:2)
Daniel Dymek 20, Kamil Kowalczyk 38

Zjednoczeni: Paprocki – Kajdanek, Niewiadomski, Staszczyk, zawodnik testowany – Rojek, Nowaczyk, Dymek, Płuciennik – zawodnik testowany, Kowalczyk, na zmiany wchodzili: Jóźwiak, Niedzielski, Lesiakowski, Brożyna, Znojek.