Włókniarz Moszczenica na podium w Siedlcach

Wspaniały sukces odnieśli młodzi piłkarze Włókniarza Moszczenica (rocznik 2002), którzy w rozegranym w Siedlcach turnieju „Mała Piłkarska Kadra Czeka” zajęli trzecie miejsce. To nieoficjalne mistrzostwa Polski LZS w kategorii trzynastolatków.

Podopieczni Sławomira Góralczyka w eliminacjach pewnie pokonali Pasjonata Dankowice (śląskie) 4:0 i KS Bojano (pomorskie) 5:0. W ćwierćfinale wygrali 3:0 z Pogonią Prudnik (opolskie) i awansowali tym samym do strefy medalowej. W półfinale niestety nie dali rady AP Gołcza (małopolskie), przegrywając 0:4. w tzw. „małym finale” po raz drugi okazali się lepsi od Pasjonata, tym razem 5:0 i ostatecznie zajęli trzecie miejsce.

Oto skład w jakim wystąpił w Siedlcach Włókniarz Moszczenica: Mikołaj Zwoliński, Adrian Rogowski, Mateusz Stępień, Miłosz Nowak, Arkadiusz Tomczyk, Piotr Kopeć (najlepszy strzelec, 5 bramek), Igor Kopeć, Kacper Wiktor, Oskar Przywara, Jeremiasz Góralczyk. Trenerem drużyny jest Sławomir Góralczyk.