Sześć bramek w meczu beniaminków

Beniaminek skierniewickiej klasy okręgowej Unia Skierniewice zremisował z Mazovią Rawa Mazowiecka 3:3 (2:1) w sparingowym spotkaniu, które rozegrane zostało we wtorkowe popołudnie. Unia była bliska zwycięstwa, ale goście z Rawy Mazowieckiej wyrównali w 88. minucie po rzucie karnym wykorzystanym przez Mateusza Białka.

Już w 2. minucie Mazovia objęła prowadzenie po bramce testowanego Ukraińca Volodymyra Khomyna. Wyrównał chwilę później z rzutu wolnego Mariusz Bursztynowicz. Dziesięć minut przed końcem pierwszej połowy Unia objęła prowadzenie po strzale Patryka Bojańczyka.

W drugiej połowie emocji również nie zabrakło. Do wyrównania doprowadził Rafał Bednarek, ale beniaminek skierniewickiej okręgówki nie rezygnował ze zwycięstwa. W 73. minucie w polu karnym sfaulowany został Bursztynowicz, a jedenastkę na bramkę zamienił Jakub Papież. Mazovia wyrównała również po strzale z jedenastu metrów, autorstwa Mateusza Białka. Ciekawostką może być to, że na placu gry w zespole z Rawy Mazowieckiej pojawił się Aleksandar Majić. Nie ma on zamiaru jednak występować w oficjalnych meczach.

Unia Skierniewice – Mazovia Rawa Mazowiecka 3:3 (2:1)
Bramki: Mariusz Bursztynowicz 6, Patryk Bojańczyk 35, Jakub Papież 73-karny – Volodymyr Khomyn 2, Rafał Bednarek 63, Mateusz Białek 88-karny

Unia: Krzyżanowski – Maciesiak (65′ Nowak), Blechowski, Krulik, Foks – Papież, Koczywąs, Bojańczyk, Bursztynowicz – Bolek, Cybulski (70′ Nowak, 75′ Nagórski)

Mazovia: Sadowski – Koper, Iliszek, Piotr Bednarek, Wydra – Rafał Bednarek, Górecki, Wieczorek, Kociszewski – Khomyn, Białek
Na zmiany weszli: Kopczyński, Majić, Słodki

Kolejny mecz sparingowy Mazovia Rawa Mazowiecka rozegra w najbliższą sobotę o 11:00 w Opocznie z miejscową Ceramiką.

Źródło: własne, uniaskierniewice.pl