MULKS Łask górą w Karsznicach

Dwie reaktywowane drużyny zmierzyły się w sparingu, do którego doszło na boisku w Karsznicach. Miejscowy KS Karsznice (od nowego sezonu w sieradzkiej klasie B) przegrał z MULKS Łask 2:3 (0:0, 1:2, 1:1). Zespół z Łasku decyzją OZPN w Sieradzu występował będzie w nowym sezonie w rozgrywkach klasy A (grupa II).

Mecz rozegrano w trzech tercjach po 30 minut. W pierwszej spotkanie było mało ciekawe, ale w drugiej i trzeciej spotkanie nabrało kolorytu i zrobiło się emocjonujące. MULKS Łask jest mieszanką doświadczenia i młodości i z pewnością może być czarnym koniem w nadchodzących rozgrywkach klasy A.

KS Karsznice – MULKS Łask 2:3 (0:0, 1:2, 1:1)
Bramki: Patryk Kołodziejczyk, Adam Mielczarek – Mateusz Stępień, Dominik Brajdenbach, Gracjan Michalski

Nadesłał: Lech Kulma