Orzeł Nieborów lepszy od Olimpii Chąśno

Przygotowujący się do rozgrywek rundy jesiennej IV ligi łódzkiej piłkarze Orła Nieborów wygrali w kolejnym sprawdzianie sparingowym z Olimpią Chąśno (skierniewicka klasa okręgowa) 2:1 (2:1). Gospodarze jako pierwsi stracili gola, ale jeszcze przed przerwą zdołali odrobić straty i wyjść na prowadzenie.

Do Nieborowa przyjechał wicemistrz poprzedniego sezonu skierniewickiej klasy okręgowej. Olimpia Chąśno odmówiła udziału w barażu o IV ligę łódzką i przygotowuje się do nowego sezonu na tym samym szczeblu rozgrywkowym. Niespodziewanie to przyjezdni już po dziesięciu minutach wyszli na prowadzenie. Nieborowianie potrzebowali dwóch kwadransów na rozpracowanie gości. W 30. minucie golkipera Olimpii pokonał Dawid Sut. Osiem minut później na listę strzelców wpisał się Radosław Kuciński. Druga połowa nie przyniosła goli i Orzeł odniósł skromne lecz zasłużone zwycięstwo.

Orzeł Nieborów – Olimpia Chąśno 2:1 (2:1)