AKTUALNOŚCI
Niespodzianki w lidze juniorów

APPAPo dwóch kolejkach Łódzkiej Ligi Juniorów grupy II wykrystalizowała się grupa drużyn, która może zwycieżyć w tej lidze. Po dwa zwycięstwa na swoim koncie mają Łodzianka, Andrespolia Wiśniowa Góra oraz niespodziewanie Tornado Łódź.


tomadex wszystko dla kibica


Za niespodziankę można również uznać słaby start w sezon klubów z bogatymi tradycjami w rozgrywkach młodzieżowych jak Orzeł Łódź, który w ostatniej kolejce prowadząc 2:0 przegrał z Tornado Łódź 3:4 oraz Start Łódź, który mimo zgłoszenia do rozgrywek na pierwszym meczu nie stawił się na boisku Tornada.
Zaskakujące wyniki odnosi drużyna Andrespolii Wiśniowa Góra. Zespół juniorów, który powstał w tym okresie przygotowawczym z chłopców urodzonych 1993 roku grających wcześniej w tymże klubie w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych oraz byłych zawodników rocznika Deyna LKS Polonia Łódź- Andrzejów, którzy wykupili swoje karty zawodnicze by dalej kontynuować swoją przygodę sportową. Drużyna prowadzona przez Łukasz Jonczyka w pierwszych dwóch meczach strzeliła 6 bramek nie tracąc żadnej ( 2:0 z Orłem Łódź oraz 4:0 z Burzą Pawlikowice).


Tabela po 2.kolejce

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments