Sejf Piotrków dopiero się otwiera

Zgodnie z przewidywaniami niezrzeszony Sejf Piotrków Trybunalski Słowackiego 66 pokonał występujący w klasie B KS Grocholice aż 6:1 (3:0) w spotkaniu pierwszej rundy piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego. Już do przerwy „Kasiarze” z Piotrkowa prowadzili 3:0 po trzech trafieniach Damiana Stankowskiego.

Po przerwie Sejf strzelił trzy kolejne bramki (ponownie Stankowski, Włodzimierz Robaszek i Sebastian Natkański) i wygrał ostatecznie 6:1. W kolejnej rundzie zmierzy się w sobotę (8 sierpnia) o 17:00 z występującą w piotrkowskiej klasie okręgowej drużyną LKS Lubochnia. Niezrzeszony zespół ma wielką ochotę sprawić kolejną niespodziankę i w dobrych nastrojach udać się na otwarcie Sejfu (nowy klub w Piotrkowie), które ma nastąpić w sobotni wieczór.

Drugi niezrzeszony zespół w pucharowych rozgrywkach – Wydział Sędziowski OZPN Piotrków przegrał po zaciętym spotkaniu z występującą w klasie A Luciążanką Przygłów 2:3 (1:1). Tym samym w II rundzie rozgrywek honor amatorskich zespół reprezentować będzie już tylko Sejf.

Sebastian Sielski (na zdjęciu przy piłce) ma ochotę awansować wraz z Sejfem Piotrków jak najwyżej w pucharowej rywalizacji. Fot: mc