CLJ: Młody GKS wygrał z Hutnikiem

Juniorzy GKS Bełchatów zdobyli pierwsze punkty w nowym sezonie Centralnej Ligi Juniorów. Podopieczni Tomasza Zadwornego pokonali przed własną publicznością drużynę Hutnika Nowa Huta (Kraków) 2:1 (1:1). Bramki dla GKS zdobyli: Jacek Bloch i Maciej Łabędzki.

Mecz na drugim boisku za halą przy 1 Maja, pomimo upalnej pogody, przyniósł sporo emocji. Podopieczni trenera Tomasza Zadwornego prowadzili po bramce Jacka Blocha, aby osiem minut później stracić gola po strzale Jakuba Berlińskiego. Cztery minuty po rozpoczęciu drugiej połowy młodzi bełchatowianie zdobyli bramkę, która dała im cenne trzy punkty.

GKS Bełchatów – Hutnik Nowa Huta 2:1 (1:1)
Bramki: Jacek Bloch 26, Maciej Łabędzki 49 – Jakub Berliński 34

GKS: Niżnik – Grot, Michalski, Augustyniak, Walczak – Banasiak, Mazerant, Bloch (84′ Podedworny), Lewandowski (86′ Węglewski), Wrona (46′ Berłowski) – Łabędzki (78′ Przybylski).

Źródło: gksbelchatow.com