Termy Ner Poddębice znów zremisowały

Beniaminek z Poddębic rozpoczął historyczny sezon w III lidze łódzko-mazowieckiej od trzech remisów. W spotkaniu 3. kolejki podzielił się punktami z Wartą Sieradz. Do przerwy prowadzili goście po trafieniu Marcina Kobierskiego. Wyrównał w 67. minucie Bartosz Bujalski.

O wyniku pierwszej części gry zdecydowała akcja Warty przeprowadzona już w doliczonym czasie. Sebastiana Ostrowskiego pokonał Marcin Kobierski i przyjezdni zeszli do szatni z jednobramkowym prowadzeniem.

W drugiej połowie podopieczni Piotra Szarpaka rzucili się do odrabiania strat. W 57. minucie mieli szansę na doprowadzenie do remisu po rzucie karnym. Bartosz Bujalski trafił jednak z jedenastu metrów w słupek bramki bronionej przez Kamila Adamka. Dziesięć minut później padł upragniony gol. Akcję lewą stroną boiska wykończył Bartosz Bujalski. Jak się okazało była to bramka, która ustaliła wynik spotkania na 1:1.

Termy Ner 2015

Beniaminek z Poddębic jak na razie ma na swoim koncie trzy punkty za remisy w trzech pierwszych spotkaniach. Fot: Maciej Maciejewski

Termy Ner Poddębice – Warta Sieradz 1:1 (0:1)
Bramki: Bartosz Bujalski 67 – Marcin Kobierski 45

Termy Ner: Ostrowski – Jakub Owczarek (82′ Jarczewski), Kobiera, Grzybowski (60′ Karbowniak), Pabjańczyk – Bogołębski, Skupiński ż, Paluch (46′ Tonn), Bujalski, Woźniak – Sosin (31′ Motyka ż).

Warta Sieradz: Adamek – Bartłoszewski, Krymarys, Nawrocki, Sosnowski – Wałęski, Pluta, Szyc, Różycki (79′ Bogdan), Narożnik (75′ Szczepański) – Marcin Kobierski (89′ Woźniak)

Sędziował: Michał Dzwonkowski (WS Piotrków). Widzów: 421