W Dalikowie strzelali po przerwie

GLKS Sarnów/Dalików zapisał na swoim koncie drugie zwycięstwo w bieżącym sezonie. Występujący w łódzkiej klasie A (grupa II) podopieczni trenera Łukasza Wijaty (na zdjęciu) wygrali na własnym obiekcie z Kotanem Ozorków 2:0 (0:0). Bramki dla sarnowian zdobyli: Łukasz Wojtczyk i Marcin Czechulski.

Gospodarze od pierwszych minut posiadali wyraźną przewagę. Nie przekładało się to jednak na zdobycze bramkowe. Sarnowianie bili głową w przysłowiowy mur. Dopiero zmiana stron spowodowała poprawę skuteczności zawodników GLKS. Wynik w 47. minucie otworzył Łukasz Wojtczyk, który wykorzystał precyzyjne dośrodkowanie Sebastiana Borowskiego i strzałem głową umieścił futbolówkę w siatce. Drugi cios sarnowianie zadali w końcówce spotkania, a wynik ustalił Marcin Czechulski.

W następnej kolejce GLKS zmierzy się na wyjeździe z Orlikiem Sobień, natomiast Kotan podejmie KS Gozdów, które zamyka ligową tabelę.

GLKS Sarnów/Dalików – Kotan Ozorków 2:0 (0:0)
Bramki: Łukasz Wojtczyk 47, Marcin Czechulski 80

GLKS Sarnów/Dalików: Matusiak –Sikorski, A. Kowalczyk, Szymajda, Paczkowski – Nowacki (88′ Piątkowski), Czechulski, Jesionowski, Borowski (80′ Schmeichel) – Wojtczyk (89′ K. Kowalczyk), K. Stachlewski.