Kontuzje zdekompletowały Zryw Śliwniki

Nie dokończono meczu 1. kolejki III grupy łódzkiej klasy A pomiędzy Zrywem Śliwniki a GKS Bedlno. Po pierwszej odsłonie spotkania gospodarze zgłosili kontuzje kilku graczy i nie wyszli na murawę wobec czego sędzia zmuszony został do odgwizdania końca pojedynku.

Po pierwszej połowie GKS Bedlno prowadził 6:0. W przerwie gospodarze zgłosili sędziemu kontuzje aż pięciu graczy. Ich zdaniem urazy nie pozwoliły na kontynuację gry. Sędzia zakończył mecz i sporządził odpowiednią notatkę w protokole.

Sprawą zajmie się Wydział Gier i Ewidencji Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. Wszystko wskazuje na to, że mecz zostanie zweryfikowany jako walkower na korzyść piłkarzy z Bedlna z uwzględnieniem wyniku z boiska (6:0).