Termy nie dały rady Czarnym Koszulom

Termy Ner Poddębice przegrały mecz zamykający 6. kolejkę III ligi łódzko-mazowieckiej. Podopieczni Piotra Szarpaka nie dali rady mającej drugoligowe aspiracji Polonii Warszawa. Mecz rozegrany przy sztucznym świetle zakończył się wygraną Czarnych Koszul 2:0 (1:0).

Polonia nie mogła zaskoczyć beniaminka z Poddębic tym, że spotkanie odbędzie się przy sztucznym oświetleniu. Termy Ner również swoje mecze rozgrywają bowiem w takich warunkach. Już w 5. minucie poddębiczanie mogli objąć prowadzenie. Z jedenastu metrów przestrzelił jednak Beniamin Tonn. Po kwadransie gry przewagę osiągnęła Polonia, a udokumentowała ją golem Donatasa Nakrosiusa. Była to odpowiedź na zmarnowaną kilka chwil wcześniej kontrę gości. W 38. minucie przyjezdni ponownie mieli świetną sytuację do zdobycia bramki i ponownie obronną ręką wyszedł z opresji Przemysław Kazimierczak. Do przerwy nic więcej już się nie wydarzyło i Polonia schodziła do szatni z jednobramkowym prowadzeniem.

W drugiej połowie stołeczna drużyna nie pozwoliła już zespołowi z Poddębic na stworzenie dogodnych sytuacji do wyrównania. Kontrolowała przebieg meczu, a rozmiary wygranej podwyższyła na kilka minut przed końcem kiedy to rzut karny na gola zamienił Daniel Choroś.

Polonia Warszawa – Termy Ner Poddębice 2:0 (1:0)

Termy Ner: Krzyżostaniak – Owczarek ż, Gniadzik, Grzybowski, Pabjańczyk – Tonn, Kobiera, Bogołębski, Karbowniak (8′ Skupiński ż), Okoński (65′ Łągiewczyk, 71′ Jarczewski) – Bujalski ż

Źródło: lajfy.com