Sieradz: wyniki Pucharu Polski

Dopiero ostatnie dwadzieścia minut zadecydowało o awansie trzecioligowej Warty Działoszyn do kolejnej rundy Pucharu Polski w okręgu sieradzkim. W spotkaniu IV rundy działoszynianie wygrali na wyjeździe z LUKS Bałucz 3:1 (0:0). W drugim środowym spotkaniu rezerwy Warty Sieradz przegrały po serii rzutów karnych z LZS Brąszewice.

Spotkanie w Bałuczu nie było porywające. Mecz stał na niskim poziomie, a wszystko rozstrzygnęło się dopiero w końcówce. Najpierw w 71. minucie gościom prowadzenie dał Dominik Cukiernik. Niecały kwadrans później na 0:2 podwyższył Błażej Oleszczyk, a zaraz po nim do siatki ponownie trafił Cukiernik. Gospodarzy stać było na honorowe trafienie, którego autorem był Mateusz Nowak. W drugim pucharowym pojedynku okręgu sieradzkiego Warta II Sieradz przegrała po sześciu seriach jedenastek z LZS Brąszewice 4:5.

LUKS Bałucz – Warta Działoszyn 1:3 (0:0)
(Mateusz Nowak 90 – Dominik Cukiernik 71, 86, Błażej Oleszczyk 85)
Warta II Sieradz – LZS Brąszewice karne: 4:5, po dogrywce: 1:1 (1:1, 1:0)