Sensacja na Minerskiej

APPATego się chyba nikt nie spodziewał! Kolejarz pokonał lidera 2:1 i tak naprawdę, gospodarze byli w tym meczu co najmniej równorzędnym rywalem dla Stali Głowno

Piłkarze Kolejarza rozegrali kapitalny mecz. Pomimo braku co najmniej czterech zawodników z podstawowego składu pokonali lidera. Młody zespół stracił bramkę w 26-tej minucie i wydawało się, że to będzie spotkanie bez wielkich emocji. Jedna z kolejnych kontr w 38-tej minucie dała gospodarzom bramkę Mariusza Kmina (po czterech latach powrócił do Kolejarza – jeden z najstarszych zawodników w zespole, ma 30 lat). W drugiej części meczu w 55-tej minucie Tomasz Łabuda strzelił gola na 2:1 dla gospodarzy i sensacja stała się faktem. Stal atakowała, ale robiła to chaotycznie i można stwierdzić, że goście chyba nieco zlekceważyli przeciwnika. Zostali za to solidnie skarceni !