Lechia pokonana przez Termy Ner

Sensacyjnie zakończyło się spotkanie kończące 11. kolejkę w III lidze łódzko-mazowieckiej. Lechia Tomaszów przegrała przed własną publicznością z Termami Ner Poddębice 1:3 (0:0) i spadła w tabeli na trzecie miejsce. Beniaminek pokazał się w Tomaszowie z bardzo dobrej strony i zasłużenie sięgnął po trzy punkty.

W przypadku wygranej Lechia odzyskałaby fotel lidera w III lidze łódzko-mazowieckiej, który zajęty został przez Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Kibice, którzy przyszli na stadion im. braci Gadajów spodziewali się pewnej wygranej podopiecznych Dariusza Rogulskiego. Stało się jednak inaczej. Po bezbramkowej pierwszej połowie do głosu doszli goście. W 54. minucie wynik spotkania otworzył Igor Kania, a osiem minut później Konrada Przybylskiego pokonał Joachim Pabjańczyk. Lechia próbowała jeszcze walczyć, a sygnał do odrabiania strat dał Marcin Mirecki. Szybko jednak swoje drugie trafienie dołożył Pabjańczyk i stało się jasne, że tomaszowianie zejdą z boiska pokonani. To dla nich pierwsza porażka przed własną publicznością w tym sezonie, a dla poddębiczan pierwsze zwycięstwo na wyjeździe.

Lechia Tomaszów – Termy Ner Poddębice 1:3 (0:0)
Bramki:  Marcin Mirecki 72 – Igor Kania 54, Joachim Pabjańczyk 62, 76

Lechia: Przybylski – Cyran, Matuszczyk, Magdoń, Majchrowski (67′ Krawczyk) – Żytek, Kolasa (84′ Cieślik), Maksymilian Rozwandowicz (46′ Szymczak), Jakub Rozwandowicz, Mirecki – Jardel Cruz (60′ Baraniak)

Termy Ner: Krzyżostaniak – Owczarek, Gniadzik, Kobiera ż, Grzybowski ż – Skupiński, Bogołębski, Woźniak (65′ Paluch), Kania (83′ Jarczewski), Pabjańczyk – Okoński