AKTUALNOŚCI
Klasa A Gr.I: Sobień-Wola Zaradzyńska 1:2

                Do Sobienia piłkarze Woli jechali z nastawieniem zdobycia pierwszych punktów w sezonie 2010/2011. Jak do tej pory Wola przegrała 4 spotkania z rzędu i zajmowała ostatnie miejsce w tabeli z zerowym dorobkiem punktowym. Całkiem inne nastroje panowały w zespole Orlika Sobień, którego aspiracje sięgają awansu klasę wyżej.


keeza komplety sportowe

Orlik do spotkania przystąpił dość nonszalancko lekceważąc słabszego rywala, mimo to jako pierwszy na listę strzelców wpisał się skrzydłowy Orlika Sylwester Lechowski wyprowadzając drużynę gospodarzy na prowadzenie 1: 0. Zawodnicy Orlika przystąpili do kolejnych ataków mając nadzieję pobicia wyniku Rzgowa z Wolą (8: 1 ), kiedy to nadziali się na kontrę w wykonaniu zawodników Woli, gdzie do piłki posłanej lewym skrzydłem przez Sławomira Woźniakowskiego, dopadł Łukasz Fila, pięknym zwodem minął bramkarza Orlika i posłał piłkę do pustej bramki, ustalając wynik spotkania do przerwy na 1:1.


Po przerwie, zmotywowani przez swojego kapitana Marcina Wdowiaka, gracze Woli wyszli na murawę w celu utrzymania korzystnego wyniku. W tym okresie spotkania oby dwie drużyny stworzyły kilka sytuacji do zmiany wyniku. Najlepszej nie wykorzystał Łukasz Przybysz, który przestrzelił rzut karny, trafiając w słupek. Jak mówi stare porzekadło „niewykorzystane sytuacje się mszczą”, tak też było i tym razem, kiedy to ciągle atakujący Orlik próbował rozstrzygną spotkanie na swoją korzyść, w samej końcówce meczu dał się ponownie z kontrować, tym razem prawym skrzydłem przedostał się Michał Urbaniak, następnie posłał piłkę do wbiegającego w pole karne Jarosława Suwalaka a ten niczym „profesor” ze spokojem, posłał piłkę do bramki gospodarzy. Sędzia jeszcze wznowił spotkanie, ale tylko na 2 minuty doliczonego czasu gry. Wynik spotkania nie uległ już zmianie a piłkarze Woli cieszyli się z pierwszych 3 pkt. zdobytych w tym sezonie.


Klasa A – 5. kolejka (26 września)
Orlik Sobień – KS Wola Zaradzyńska 1:2 (1:1)
1-0 Lechowski
1-1 Fila
1-2 Suwala


Orlik: Konarzewski – Andrzejczak (30min Felczak), Dopierała, Marciniak, Kubik – Bojara, K.Struś (30min Szarkowski), Przybysz, Lechowski (70min Stopyra) – Sikorski, A.Struś (70min Skrzypek)


źródło: Wola Zaradzyńska


[singlepic id=768 w=320 h=240 float=center]


[singlepic id=769 w=320 h=240 float=center]


[singlepic id=770 w=320 h=240 float=center]

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments