Przerwany mecz Iskry z Bedlnem

Nie dokończono meczu 10. kolejki III grupy łódzkiej klasy A pomiędzy Iskrą Górą Świętej Małgorzaty a GKS Bedlno. W szeregach gospodarzy, którzy rozpoczęli spotkanie w ośmioosobowym składzie, w trakcie pierwszej odsłony dwóch zawodników zostało kontuzjowanych i arbiter zmuszony został odgwizdać zakończenie zawodów.

Beniaminek z Góry Świętej Małgorzaty rozpoczął mecz w zaledwie ośmioosobowym składzie. Po kwadransie gry jeden z zawodników doznał urazu, który uniemożliwił mu kontynuowanie zawodów. W 35. minucie przy stanie 8:0 dla gości kolejnej kontuzji nabawił się piłkarz Iskry. Tym samym gospodarze zostali zdekompletowani.

Mecz zakończył się jeszcze przed przerwą. Zgodnie z przepisami spotkanie zostanie zweryfikowane jako walkower dla piłkarzy z Bedlna z uwzględnieniem wyniku z boiska.