AKTUALNOŚCI
Pucharowe ostatki w Rzgowie i Galewicach

Sobotnie popołudnie da nam długo wyczekiwane odpowiedzi na to, które zespoły uzupełnią stawkę drużyn fazy wojewódzkiej Pucharu Polski. Ostatnie pucharowe mecze w tym roku odbędą się w Rzgowie, gdzie miejscowy Zawisza podejmie Łódzki Klub Sportowy i Galewicach, gdzie grający w klasie okręgowej Gal-Gaz zmierzy się z Wartą Sieradz.


tomadex wszystko dla kibica

Pierwszy mecz V rundy Pucharu Polski w okręgu łódzkim odbył się 28 października w Byczynie/Poddębicach, gdzie Sokół Aleksandrów dopiero po serii rzutów karnych wyeliminował Termy Ner Poddębice. W okręgu sieradzkim natomiast trzecioligowa Warta Działoszyn rozbiła na wyjeździe Orkan Buczek.

Najwcześniej w sobotę 21 listopada na murawę wybiegną piłkarze w Rzgowie. O godzinie 12:00 czwartoligowy Zawisza zmierzy się z trzecioligowym ŁKS Łódź. Podopieczni trenera Jacka Włodarczewskiego w tym sezonie przygodę z pucharami rozpoczęli od III rundy. W niej rzgowianie po dogrywce pokonali Włókniarz Pabianice, a przepustkę do V rundy uzyskali pokonując po serii jedenastek MKP-Borutę Zgierz. Pod wodzą Marka Chojnackiego ŁKS Łódź w III rundzie wygrał na wyjeździe z Górnikiem Łęczyca, a w kolejnym etapie pokonał KS Sand Bus Kutno.

Godzinę później czyli o 13:00 zabrzmi pierwszy gwizdek w Galewicach. Gal-Gaz przystąpił do rywalizacji w II rundzie i przez kolejne mecze szedł jak burza pokonując na swojej drodze GKS Czastary, Jagę Lututów i Victorię Skomlin. W IV rundzie galewiczanie otrzymali wolny los. Od tej rundy natomiast rywalizację rozpoczęła Warta Sieradz, która wyeliminowała LKS Kwiatkowice, a później LKS Chojne.

 

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments